Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Bobrzy” na Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki „Agrotravel”

7-9 kwietnia 2017r

Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki to jedyna tego rodzaju impreza wystawiennicza w Polsce, ukierunkowana na promocję produktów związanych z turystyką wiejską i agroturystyką. Podczas tegorocznej VIII edycji Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki „AGROTRAVEL, swoją ofertę wypoczynku na wsi zaprezentowały między innymi polskie regiony, Lokalne Grupy Działania, Lokalne Grupy Rybackie, regionalne i lokalne organizacje turystyczne oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych z kraju i z zagranicy.

Jak co roku Loklana Grupa Działania „Dorzecze Bobrzy" miała swoje stoisko podczas targów, na którym gościliśmy Koło Gospodyń Wiejskich „Rykoszyn" oraz „Żurawinki", Stowarzyszenie Sołectwa Oblęgór „Skałka" oraz Stowarzyszenie Agroturystyczne „Wierna Rzeka", które oferowały zwiedzającym regionalne potrawy. Wystąpiły ze swoim programem artystycznym Zespół Ziemi Świętokrzyskiej i „Wierna Rzeka". Podczas Targów Agrotravel można było podziwiać palmy i bukieciki wykonane przez panią Józefę Bucką.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w Targach i prezentowanie naszego pięknego regionu!

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

TopDesktop version