Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Wyniki prac Komisji Rekrutacyjnej

top

Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji do LOWP „LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie” wpłynęło 25 formularzy rekrutacyjnych. Pozytywną ocenę formalną przeszły 23 wnioski i zostały przekazane do oceny merytorycznej.

23formularze rekrutacyjne zostały poddane ocenie merytorycznej. Każdy formularz rekrutacyjny został oceniony przez dwóch wybranych losowo członków Komisji Rekrutacyjnej i doradcę zawodowego. Wynik oceny każdego z formularzy rekrutacyjnych jest średnią ocen uzyskanych w czasie oceny. Informacja o wynikach oceny zostanie  przekazana każdemu Wnioskodawcy, którego formularz podlegał ocenie.

W wyniku zakończonej oceny 6 kobiet i 9 mężczyzn zostało zakwalifikowanych do udziału w projekcie.

Informujemy, iż o dalszych etapach uczestnictwa, osoby zakwalifikowane do udziału w  projekcie zostaną poinformowane w najbliższym czasie drogą telefoniczną.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Lista_wnioskow_zakwalifikowanych.pdf)pobierz >>Lista wniosków zakwalifikowanych744 Kb
Pobierz plik (Lista_rezerwowa.pdf)pobierz >>Lista rezerwowa487 Kb
Pobierz plik (Lista_wnioskow_niezakwalifikowanych.pdf)pobierz >>Lista wniosków niezakwalifikowanych446 Kb