Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Relacja z imprez promocyjnych

27536605 10215951456966300 258802378 oW minionym okresie przedstawiciele LGD „Dorzecze Bobrzy” promowali naszą działalność podczas imprez odbywających się na naszym terenie. 20 sierpnia 2017 roku w Strawczynku odbyła się „Strawczynada” podczas której swoje stoisko promocyjne miała nasza LGD. W trakcie imprezy Prezes Jarosław Wałek wraz z Dyrektor Biura Urszulą Żelazny wręczyli dla Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Nagrodę Bobra w kategorii instytucji wyróżniającej się w działalności na rzecz LGD.


3 września odbyło się Święto Pieroga w Bobrzy na której również promowało się Nasze LGD. Razem z LGD na stoisku był Pan Marian Lisowski członek zaprzyjaźnionego Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Artystów i Twórców Ludowych Dorzecza Bobrzy.
Podczas imprez na stoiskach promocyjnych można było otrzymać materiały informacyjno-promocyjne. Działał tam też punkt informacji o funduszach unijnych o które będą mogli ubiegać się mieszkańcy.