Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Projekt "Mania Działania"

Na terenie gminy Miedziana Góra realizowany jest program grantowy "Mania Działania".

Grupy młodzieżowe (w wieku 13-25 lat) złożone z minimum 4 uczestników mogą zgłaszać pomysły na inicjatywy lokalne, a najciekawsze z nich mają szansę na zdobycie nawet tysiąca złotych na realizację własnego pomysłu!

"Mania Działania" ma na celu aktywizację młodzieży z regionu oraz zachęcenie jej do podejmowania działań na rzecz swojej gminy.

W ramach projektu uczestnicy mają możliwość uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach,
a ich działania będzie wspierał lokalny opiekun.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w regulaminie oraz do pobrania wniosku aplikacyjnego. Wszystkie pliki i informacje można znaleźć w naszej grupie, do dołączenia której serdecznie zachęcamy:

https://www.facebook.com/groups/504778309924621/?hc_ref=ARQQkkYblbPJbgJq8JoaSW-DB8scgTKAQu65hXwupRYSNesGxYPRU_vVT_eKauINLGU

Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/impakt.kielce/

Planujemy również spotkanie informacyjne we wtorek, 24 kwietnia o godzinie 17:00
w Wolnej Strefie w Kostomłotach, ul. Podmiejska 142.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Plakat-Mania_Działania.pdf)pobierz >>Plakat informacyjny1705 Kb