Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Relacja z imprez promocyjnych

W minionym okresie przedstawiciele LGD „Dorzecze Bobrzy” promowali naszą działalność podczas imprez odbywających się na naszym terenie. 4 sierpnia 2018 roku w Zajączkowie odbył się „Festyn Rodzinny” podczas którego swoje stoisko promocyjne miała nasza LGD.

26 sierpnia 2018 roku odbyło się Święto Pieroga w Bobrzy, na której również promowało się Nasze LGD. Podczas imprez na stoiskach promocyjnych można było otrzymać materiały informacyjno-promocyjne. Działał tam też punkt informacji o funduszach unijnych o które będą mogli ubiegać się mieszkańcy.

14 października 2018 roku podczas „Hubertusa Sarmackiego” w Oblęgorku,  Prezes LGD „Dorzecze Bobrzy” Pan Jarosław Wałek wręczył
Pani Annie Dziewanowskiej Nagrodę Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy” w kategorii: osoba wyróżniająca się w działalności na rzecz LGD.