Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Zaproszenie na szkolenie nt. partycypacji w życiu publicznym

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bałtów "BAŁT" oraz Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych "MiLA" zapraszają Państwa serdecznie do udziału w 2-dniowym   szkoleniu nt. partycypacji w życiu publicznym pt. "ABC partycypacji dla NGO" organizowanym w ramach projektu "Partycypacja - dyskutujemy, decydujemy, działamy". Szkolenie odbędzie się w dniach 5 - 6 grudnia 2013 r. w siedzibie Stowarzyszenia "BAŁT" w Bałtowie, Bałtów 55 /program w załączeniu/.
Celem szkolenia jest przygotowanie przedstawicieli organizacji pozarządowych do prowadzenia skutecznego dialogu z samorządem. Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych (1-2 osoby z jednej organizacji) z terenu województwa świętokrzyskiego, z gmin i miast liczących do 20 tys. mieszkańców.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu poprzez odesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 28 listopada br. faxem na numer (0-41) 2641293 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, uczestnicy mają zapewniony nocleg /w zgłoszeniu należy zaznaczyć, czy uczestnik korzysta z noclegu/, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem Stowarzyszenia "BAŁT", tel. 0-41 2641293.
W załączeniu znajdziecie Państwo zaproszenie, program szkolenia, formularz zgłoszeniowy i broszurę informacyjną o projekcie.
Serdecznie zapraszamy!!!

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy.doc)pobierz >>Formularz zgłoszeniowy331 Kb
Pobierz plik (partycypacja_broszura.pdf)pobierz >>Broszura informacyjna6281 Kb
Pobierz plik (SzkolenieNGO_program_5-6 12.pdf)pobierz >>Program szkolenia393 Kb
Pobierz plik (zaproszenie NGO.pdf)pobierz >>Zaproszenie na szkolenie383 Kb