Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Informacja

Szanowni Państwo Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie będzie organizował w terminie kwiecień - maj 2013 roku weekendowe szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz członków spółdzielni.

W tym przypadku Koła Gospodyń Wiejskich rozumie się przez: 1) KGW zarejestrowane w KRS ( wtedy na karcie zgłoszeniowej jest konieczna pieczątka tego KGW), 2) KGW zarejestrowane tylko w UG ( wtedy pieczątka UG na karcie zgłoszeniowej), 3) KGW podległe WZORiKR w każdym województwie ( wtedy pieczątka WZORiKR).

Spółdzielnie - socjalne, mieszkaniowe, mleczarskie, wszystkie działające na obszarach wiejskich!Wtedy pieczątka danej Spółdzielni na karcie zgłoszeniowej!

Z każdej instytucji wspomnianej wyżej może uczestniczyć maksymalnie 5 uczestników/uczestniczek. Szkolenie jest bezpłatne. Przyjazd w piątek. Wyjazd w  niedzielę. Szkolenie odbędzie się w sobotę i niedziele. Organizatorzy pokrywają koszty: merytoryczne szkolenia, wyżywienia, noclegów oraz przerw kawowych. Koszt transportu po stronie uczestników!

Harmonogram szkolenia obejmuje tematykę: PROW, LGD, obszary wiejskie!

Do 21 stycznia czekamy od Państwa na zgłoszenia instytucji ( KGW lub Spółdzielni) z Państwa terenu chcące uczestniczyć w szkoleniu w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie, wykaz nazw KGW oraz Spółdzielni spełniających formalnie warunki uczestnictwa. Zgłoszenie KGW nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie!Nie mniej jednak stanowi podstawę uczestnictwa danego KGW na tym etapie rekrutacji. Może to być kilka KGW/Spółdzielni. Proszę również o telefon kontaktowy z daną osobą reprezentującą daną instytucję.

Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Telefon 503 879 401, 505 185 227

Łukasz Jawny

CDR Kraków