Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Bezpłatne doradztwo w ramach Lokalnego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Bobrzy” w ramach projektu współpracy pn. “Kreator Przedsiębiorczości” uruchomiła Lokalne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnego doradztwa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej i działalności organizacji pozarządowych:
- prawnego;
- księgowo - finansowo - podatkowego;
- marketingowego.

Z doradztwa mogą skorzystać przedsiębiorcy, osoby zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, organizacje pozarządowe prowadzące działalność gospodarczą / odpłatną działalność pożytku publicznego i działające w zakresie szerokiego rozumianego rozwoju lokalnego, w tym przede wszystkim rozwoju gospodarczego obszaru objętego LSR..

Prosimy o wcześniejszy kontakt w sprawie umówienia spotkania z doradcą.

Doradztwo realizowane w ramach projektu "Kreator Przedsiębiorczości".

Projekt “KREATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” ma na celu wzrost aktywności społecznej i gospodarczej, promowanie lokalnej przedsiębiorczości poprzez kreowanie warunków do powstawania stabilnych mikroprzedsiębiorstw i podmiotów ekonomii społecznej, wspieranie istniejących firm oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Projekt współfinansowany jest ze środków PROW 2014-2020 w ramach Działania 19 “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Poddziałanie 19.3 “Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”.