Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Zapraszamy na szkolenie "Ochrona środowiska a prowadzenie działalności gospodarczej"

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy" w ramach prowadzonego Lokalnego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w szkoleniu pt. "Ochrona środowiska a prowadzenie działalności gospodarczej".  Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej z terenu LGD.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy dostarczać do Biura LGD, mieszczącego się w Kostomłotach Drugich, ul. Kościelna 2A, 26-085 Miedziana Góra, do dnia 26.02.2019 r. w godzinach 9.00-15.00. Na szkolenie przyjmujemy 10 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.
Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się pod ogłoszeniem o szkoleniu.
Szkolenie odbędzie się 28 lutego 2019 r. w godz. 9.00 – 15.00 w Biurze Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy”, mieszczącego się w Kostomłotach Drugich, ul. Kościelna 2A, 26-085 Miedziana Góra.
Zakres tematyczny szkolenia:
•     czym jest odpad – klasyfikacje wynikające z obowiązującego prawa oraz sposoby utylizacji odpadów ciążące na przedsiębiorcy wraz z niezbędną dokumentacją
•     przedsiębiorca – skutecznie sposoby na zmniejszanie kosztów w firmie w zgodzie z ochroną środowiska
•     czym jest Zero Waste
•     skutecznie sposoby zachęcania klientów do redukowania odpadów
•     działania na rzecz ochrony środowiska a promocja firmy
 

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 41 303 22 44.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (regulamin_projektu_kp.doc)pobierz >>Regulamin projektu KP142 Kb
Pobierz plik (formularz_rekrutacyjny_osoby_fizyczne_kp.doc)pobierz >>Formularz rekrutacyjny osoby fizyczne KP183 Kb
Pobierz plik (formularz_rekrutacyjny_przedsiebiorcy_ngo_kp.doc)pobierz >>Formularz rekrutacyjny przedsiębiorcy, ngo KP149 Kb