Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Zapraszamy na szkolenie "Promocja w MSP"

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy" w ramach prowadzonego Lokalnego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w szkoleniu pt. "Promocja w MSP".  Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej z terenu LGD.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy dostarczać do Biura LGD, mieszczącego się w Kostomłotach Drugich, ul. Kościelna 2A, 26-085 Miedziana Góra, do dnia 27.05.2019 r. w godzinach 9.00-15.00. Na szkolenie przyjmujemy 10 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.
Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się pod ogłoszeniem o szkoleniu.
Szkolenie odbędzie się 29 maja 2019 r. w godz. 9.00 – 15.00 w Biurze Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy”, mieszczącego się w Kostomłotach Drugich, ul. Kościelna 2A, 26-085 Miedziana Góra.
Zakres tematyczny szkolenia:
- Proces komunikacji marketingowej
- Funkcje i elementy promocji
- Organizacja akcji promocyjnych
- Instrumenty promocji
- Reklama
- Public relations
- Niestandardowe formy promocji
- Zintegrowana Komunikacja Marketingowa IMC
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (regulamin_projektu_kp.doc)pobierz >>Regulamin Projektu142 Kb
Pobierz plik (formularz_rekrutacyjny_osoby_fizyczne_kp.doc)pobierz >>Formularz rekrutacyjny osoby fizyczne kp245 Kb
Pobierz plik (formularz_rekrutacyjny_przedsiebiorcy_ngo_kp.doc)pobierz >>Formularz rekrutacyjny przedsiębiorcy ngo kp230 Kb