Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Zapraszamy na szkolenie w dniu 16.12.2019

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy" w ramach prowadzonego Lokalnego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w szkoleniu pt. "Księgowość w MSP".  Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej z terenu LGD.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy dostarczać do Biura LGD, mieszczącego się na ul. Rudnej 2, 26-085 Miedziana Góra, do dnia 11.12.2019 r. w godzinach 9.00-15.00. Na szkolenie przyjmujemy 10 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.
Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się pod ogłoszeniem o szkoleniu.
Szkolenie odbędzie się 16 grudnia  2019 r. w godz. 9.00 – 15.00 w Biurze Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy”, mieszczącego się na ul. Rudnej 2, 26-085 Miedziana Góra.
Zakres tematyczny szkolenia:
1. Zakładanie działalności gospodarczej - zasady
2. Formy rozliczenia -  podatek dochodowy : karta podatkowa, ryczałt, zasady ogóle (KPiR)
3. VAT - kiedy?
4. Kasy fiskalne
5. Prawa i obowiązki właściciela firmy
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (regulamin_projektu_kp.doc)pobierz >>Regulamin projektu kp142 Kb
Pobierz plik (formularz_rekrutacyjny_osoby_fizyczne_kp.doc)pobierz >>Formularz rekrutacyjny osoby fizyczne kp185 Kb
Pobierz plik (formularz_rekrutacyjny_przedsiebiorcy_ngo_kp.doc)pobierz >>Formularz rekrutacyjny przedsiębiorcy, ngo kp185 Kb