Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Ogłoszenie

Obywatele na horyzoncie to projekt Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, które we współpracy z lubelskim Stowarzyszeniem HOMO FABER postanowiło spełnić oczekiwania osób, które są lokalnie zaangażowane i potrzebują wsparcia przy realizacji swoich pomysłów.  Kultura wizualna w której żyjemy, wymaga od nas atrakcyjnej i zachęcającej dokumentacji naszych działań. Nie trzeba być doświadczonym operatorem, aby stworzyć  ciekawy dla innych reportaż.

Interesujący reportaż jest często najskuteczniejszym sposobem, aby zachęcić do działania innych. Są wśród nas animatorzy, osoby doświadczone, jak i nowicjusze, którzy chcą, aby ich lokalne społeczności były bardziej aktywne, aby ludzie  dbali bardziej o swoje otoczenie, aby przywrócić do użytku  lubiane przez mieszkańców miejsca, zachęcić ich do większego udziału w kulturze, czy zapisać wspomnienia starszych i przekazać je młodszym w atrakcyjnej formie.

Jest jeszcze miejsce dla 6 drużyn. Rekrutacja trwa do 28 lipca
Kogo szukamy?
6 zespołów, składających się z:
* 2 dorosłych osób (powyżej 18 roku życia)
*Mieszkających i działających na terenie jednego z województw: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego
* Zaangażowanych społecznie
* Mających konkretny pomysł na działania w swojej społeczności
Więcej informacji na stronie: www.nhef.pl/obywatelenahoryzoncie oraz na stronie FB: www.facebook.com/ObywateleNaHoryzoncie