Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

XIX Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Już po raz dziewiętnasty, podczas Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, spotkały się w Łodzi miłośnicy podróży - tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 22 – 24 lutego 2013 r. w Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 4.

Już po raz dziewiętnasty odbyły się Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTURY. W Łodzi spotkali się miłośnicy podróży - tych dalekich i tych bliskich.

Targi odbyły się od 22 do 24 lutego i odbyły się w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 4. Jak co roku wśród wystawców znaleźć można było instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria, ośrodki SPA, obiekty turystyczne i noclegowe, a także bogatą ofertę agroturystyki i turystyki wiejskiej. Odwiedzający jak co roku licznie dopisali.

Stoisko naszego LGD cieszyło się dużym zainteresowaniem. Reprezentanci LGD promowali atrakcje turystyczne i walory krajobrazowe regionu poprzez rozdawanie materiałów promocyjnych, folderów i map. W tym roku na stoisku LGD można było zobaczyć zdjęcia najciekawszych atrakcji naszego terenu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się tradycyjnie szlaki piesze i rowerowe oraz nasze najbardziej rozpoznawalne i charakterystyczne atrakcje: Dąb Bartek, Pałacyk Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, Tor Kielce w Miedzianej Górze, Pałac Tarłów w Podzamczu Piekoszowskim. Na naszym stoisku odbyła się również prezentacja twórczości rękodzieła artystycznego i biżuterii witrażowej wykonanej przez artystów z naszego terenu p. Elżbietę Chrobot oraz p. Józefę Bucką.

Impreza targowa była bardzo udana, mamy nadzieję i głębokie przekonanie że udało nam się zachęcić do przyjazdu w nasze piękne tereny.