Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Ogłoszenie o naborze do konkursu

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
Ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich wdrażanych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy” działającej na terenie gmin: Miedziana Góra, Mniów, Piekoszów, Strawczyn oraz Zagnańsk Wnioski o przyznanie pomocy można składać w terminie: od 09.04.2013r. do 22.04.2013r.

 

Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy”, Kostomłoty II, ul. Kościelna 2A, 26-085 Miedziana Góra, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00. Ostateczny termin składania wniosków upływa 22 kwietnia 2013 roku o godzinie 15.00.
Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć na obowiązującym formularzu wraz z wymaganymi załącznikami. Formularz wniosku dostępny jest na stronach internetowych: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi www.minrol.gov.pl, Świętokrzyskiego Biura Rozwoju Regionalnego w Kielcach www.prow.sbrr.pl i Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy” www.dorzeczebobrzy.eu.
Kryteria oceny zgodności operacji z LSR, kryteria wyboru operacji wraz z wykazem dokumentów niezbędnych do wyboru oraz minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru projektu w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” przez LGD udostępnione są na stronie Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy” oraz do wglądu w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy”, Kostomłoty II ul. Kościelna 2A, 26-085 Miedziana Góra, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00 Wysokość dostępnych środków na operacje z zakresu „RóŜnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” w 2013 roku wynosi 66 137,00 zł.
Minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru projektu przez LGD: Ze środków Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy” dofinansowanie otrzymają tylko te operacje, które otrzymają co najmniej 40% sumy punktów moŜliwych do otrzymania ze wszystkich lokalnych kryteriów wyboru poszczególnych działań objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Wszelkie informacje niezbędne dla prawidłowego wypełnienia wniosków udzielane są w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Bobrzy” oraz pod numerem telefonu: (41) 303-22-44.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (ogloszenie_o_konkursie_RÄ lÄąznicowanie w kierunku dzialanosci nierolniczej~.pdf)Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczejOgłoszenie o naborze119 Kb