Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Informacja

Zakończyła się procedura wyboru operacji do finansowania w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dorzecze Bobrzy" z zakresu "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej". W ramach naboru 1/2013 do Biura LGD wpłynęły 3  wnioski. W dniu 26.04.2013r. Rada Stowarzyszenia LGD "Dorzecze Bobrzy" dokonała oceny wniosku o przyznanie pomocy pod kątem zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju oraz na podstawie lokalnych kryteriów wyboru zostały przyznane punkty. Rada uznała wnioski za zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju. Została utworzona lista wniosków ocenionych. Od decyzji Rady nie wpłynęły odwołania.
Poniżej zamieszczamy, listę wniosków ocenionych na Posiedzeniu Rady, listę wniosków wybranych do realizacji oraz listę wniosków niewybranych do realizacji.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (lista wniosków ocenionych- róznicowanie 2013.pdf)pobierz >>Lista wniosków ocenionych399 Kb
Pobierz plik (lista wniosków wybranych-różnicowanie 2013.pdf)pobierz >>Lista wniosków wybranych374 Kb
Pobierz plik (lista wniosków nie wybranych-różnicowanie 2013.pdf)pobierz >>Lista wniosków niewybranych291 Kb
Pobierz plik (Protokuł Rady - róznicowanie 2013.pdf)pobierz >>Protokół Rady352 Kb