Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Rozstrzygnięcie konkursu „Dorzecze Bobrzy legendą owiane”

Po dwudniowych obradach Komisja Konkursowa, w składzie Pani Lidia Putowska-Przewodnicząca Komisji, Pani Bożena Szczypiór, Pani Józefa Bucka i Pan Andrzej Paździerz, wyłoniła 8 najlepszych prac.

Pierwsze miejsce zajęła Natalia Dostal ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Strawczynie, drugie miejsce przypadło Elizie Fores ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Piekoszowie, natomiast trzecie zajął Mateusz Dudek ze Szkoły Podstawowej w Piekoszowie. Wyróżnione zostały Julia Zapała ze Szkoły Podstawowej w Piekoszowie, Olga Lubczyńska ze Szkoły Podstawowej w Zaborowicach, Julia Adwent z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 2 Przedszkola i Gimnazjum w Zagnańsku, Aleksandra Stachowska z Gimnazjum nr 2 w Oblęgorku, Natalia Żak z Gimnazjum im. Karola Wojtyły-Papieża Polaka w Kostomłotach. Laureatom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na rozdanie nagród i upominków, które odbędzie się podczas imprezy pt. „Dorzecze Bobrzy legendą owiane" 14 czerwca 2013 r. pod Hutą Józef w Samsonowie.