Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

„Dorzecze Bobrzy legendą owiane” - relacja

DSC00251W dniu 14 czerwca 2013 roku w Samsonowie na terenie obok Ruin Huty „Józef” odbyła się  impreza pt.”Dorzecze Bobrzy legendą owiane”, podczas której Prezes Zarządu Pan Jarosław Wałek i Przewodnicząca Komisji Konkursowej  Pani Lidia Putowska  rozdali nagrody dla laureatów konkursu pod tą samą nazwą. 

Dla każdego, kto napisał legendę i dostarczył ją do naszego biura przewidziany został upominek. Zbój Madej zorganizował gry i zabawy dla dzieci, między innymi przeciąganie liny czy przebieranki za czarownice i zbójów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy i ciała oraz nauka gry na bębnach. Na uczestników czekał też poczęstunek przygotowany przez Towarzystwo Aktywnych Kobiet z Zagnańska i Kobiety z Klasą z Tumlina oraz grilowane kiełbaski.DSC00251