Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Informacja dla Beneficjentów

W związku ze zmianami rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach niektórych działań i poddziałań objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, możliwe będzie zawarcie aneksu do umowy o przyznaniu pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.

Aneks będą mogli zawrzeć Beneficjenci, prowadzący działalność w branży zagrożonej  z tytułu pandemii SARS-CoV-2. W celu zawarcia aneksu konieczne będzie wystąpienie o niego z pisemnym wnioskiem.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (D_Aneks_19.2_Inne - Własne_COVID.pdf)pobierz >>Aneks do umowy286 Kb