Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Spotkanie informacyjno – konsultacyjne dla przedsiębiorców promujące Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców w zakresie podnoszenia kwalifikacji kadr, Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach organizuje spotkanie informacyjno – konsultacyjne, promujące Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Podczas spotkania zaprezentujemy możliwości i zasady dofinansowania szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, jak również refundacji kosztów uzyskania certyfikatów i uprawnień zawodowych ze środków Funduszu dla pracodawców i pracowników.
Spotkanie odbędzie się w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga, ul. Żeromskiego 12, 25-369 Kielce w dniu 18 października 2022 roku (wtorek) o godzinie 11.00.
Zgłoszenia, należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 12 października br.
Osoba do kontaktu: Pani Żaneta Podgórska, tel. 041 36 41 622.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (KFS spotkanie Kielce.jpg)pobierz >>Plakat informacyjny346 Kb
Pobierz plik (Program spotkania dla pracodawców KFS Kielce.pdf)pobierz >>Program spotkania133 Kb