Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Ankieta monitorująca dla beneficjentów którzy rozliczyli operacje w 2022 r.

Szanowni Państwo,
Informujemy że, zgodnie z zobowiązaniami wynikającymi z przepisów PROW 2014-2020 wszyscy beneficjenci którzy rozliczyli realizowane przez siebie operacje oraz otrzymali płatność końcową w 2022 roku, zobowiązani są złożyć do biura LGD ankietę monitorującą.
 
Ankietę należy złożyć, w nie przekraczalnym terminie, do dnia 10.02.2023 roku.
 
Ankiety możecie Państwo wypełnić ręcznie , czytelnym drukowanym pismem, na formularzach które wysłaliśmy do każdego z Państwa listownie, lub (zalecane) komputerowo (po wydruku podpisać przez osoby upoważnione). Zwracam Państwa uwagę że w wersji elektronicznej znajdują się 3 arkusze, które należy uzupełnić. Prosimy wypełnić tylko te obszary w załącznikach w części dotyczącej wskaźników które Państwa dotyczą. W części głównej należy wypełnić wszystkie wskazane pola.
 
W razie pytań prosimy o kontakt z Urszulą Żelazny pod nr telefonu 41 303 22 44 lub 784 022 706; lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
 Ankieta dla BO za 2022