Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Bezpłatna szkoła letnia dla młodych aktywistów i aktywistek - rekrutacja

Trwają zapisy do Civic UP! Academy 2023, bezpłatnej szkoły letniej dla młodzieżowych aktywistów i aktywistek. Civic Up! Academy organizowany jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundację Wspomagania Wsi i Ambasadę USA w Polsce, odbędzie się w dniach 23.07 - 01.08.2023 r. w Warszawie.
Civic Up! Academy to szkoła letnia dla osób w wieku 15-18 lat, które zaczynają przygodę z działaniami społecznymi, lubią robić coś na rzecz innych i z innymi i chcą zwiększyć swoje umiejętności w tym zakresie.
Do rekrutacji zapraszamy dwuosobowe zespoły, które po zakończeniu szkoły letniej w okresie od sierpnia do grudnia będą realizować swoje projekty.
Osoby chcące wziąć udział w szkole letniej muszą przesłać swoje zgłoszenie do 3 maja 2023 r. za pośrednictwem formularza https://rejestracja.ceo.org.pl/cua2023.
Więcej informacji dotyczących szkoły letniej, rekrutacji i warunkach uczestnictwa https://civicupacademy.notion.site/civicupacademy/Civic-UP-Academy-a0b0e99289b24ecda9f42343f45cf981.
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Notka_informacyjna_CUA.pdf)pobierz >>Notka informacyjna CUA105 Kb