Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD "Dorzecze Bobrzy"

W dniu 14 grudnia 2012r. (piątek) o godz. 18.00 w Remizie OSP w Miedzianej Górze odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „Dorzecze Bobrzy”. 
Spotkanie rozpoczęło się od powitania zebranych przez Prezesa Zarządu Pana Jarosława Wałka. Następnie Prezes Zarządu przedstawił informację z działalności Lokalnej Grupy Działania „Dorzecze Bobrzy” w okresie między Walnymi Zebraniami Członków. 


Kolejnym punktem spotkania były wolne wnioski. W tym punkcje Prezes Zarządu LGD wniósł pod głosowanie Walnego Zebrania Członków uchwałę w sprawie przystąpienia LGD „Dorzecze Bobrzy” do nowo utworzonego Związku Stowarzyszeń o nazwie – Świętokrzyska Sieć LGD. Uchwała została przyjęta jednogłośnie. 
Następnie Pan Janusz Kowal Prezes Zarządu Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Artystów i Twórców Ludowych terenu LGD „Dorzecze Bobrzy” złożył podziękowania dla Biura LGD za pomoc w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do założenia i rejestracji Stowarzyszenia w KSR. W dalszej części spotkania Pan Jan Szustak wyraził swoje zadowolenie z funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania.     
Po części oficjalnej odbyło się spotkanie Świąteczno-Noworoczne, podczas którego swoja twórczość zaprezentowali Członkowie Stowarzyszenia Artystów i Twórców Ludowych „Dorzecze Bobrzy”.