Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Informacja

Szanowni Państwo,
Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach ma zaszczyt zaprosić na pierwsze organizacyjne spotkanie CENTRUM WOLONTARIATU W MIEDZIANEJ GÓRZE, które odbędzie się 6 grudnia 2012 o godzinie 18:30  w Remizie OSP w Miedzianej Górze, ulica Urzędnicza, obok Urzędu Gminy Miedziana Góra. Centrum będzie miało za zadanie pracę w gminach Miedziana Góra, Mniów, Piekoszów, Strawczyn i Zagnańsk.

Czym jest Centrum Wolontariatu?
Centra Wolontariatu działają w całej Polsce - to wyjątkowe miejsca, które wspierają ochotników i organizacje, które korzystają z pomocy wolontariuszy. Biuro Pośrednictwa Pracy Wolontariackiej pozwala osobom chcącym pomagać znaleźć organizacje, które potrzebują pomocy, a organizacjom znaleźć ochotników. Teraz także w Miedzianej Górze działać będzie Centrum Wolontariatu!

Dlaczego warto pojawić się na spotkaniu organizacyjnym?
Centrum Wolontariatu w Miedzianej Górze będzie mogło pomóc każdej organizacji i instytucji, która potrzebowała będzie wsparcia ochotników i sprawi, że ludzie w każdym wieku będą wiedzieli jak i gdzie pomagać. Aby tak się stało trzeba wspólnie przeanalizować sytuację w gminach, zaplanować promocję wolontariatu, przygotować listę potrzeb i terminy szkoleń dla koordynatorów i wolontariuszy. 
UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY.