Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Zaproszenie do udziału w projekcie "Kobiety w biznesie"

Zapraszamy do udziału w projekcie pn. "Kobiety w biznesie".

Projekt ma na celu aktywizację kobiet, zamieszkujących obszar LGD, które chciałyby założyć własną firmę. Zakładamy przeszkolenie grupy 30  kobiet, mieszkanek LGD,  które podniosą swoje kompetencje, nabędą nowe kwalifikacje i umiejętności związane z prezentowaniem siebie oraz nabyciem pewności siebie. Projekt ma również na celu integrację lokalnej społeczności kobiet.

Przewidywane do realizacji są następujące zadania:

a)      Spotkanie ze stylistką – wykład, analiza kolorystyczna, na czym polega garderoba kapsułowa, dobór garderoby do sytuacji zawodowej, stylu życia i potrzeb, zalety sylwetki, jakie ubrania wybierać w przyszłości, konsultacje indywidualne dla każdej z uczestniczek.

1 spotkanie 8 h,

10 uczestniczek.

b)      Spotkanie z wizażystką – wykład, porady dotyczące pielęgnacji cery, dobór makijażu dziennego oraz biznesowego, konsultacje indywidualne dla każdej z uczestniczek.

1 spotkanie 8 h,

10 uczestniczek.

c)      Spotkanie z psychologiem/coachem – wykład, określanie celów zawodowych, poznawanie swoich mocnych stron i potencjałów, pomysły na własną firmę i rozwiązania biznesowe, jak opracować efektywny plan działania, konsultacje indywidualne.

2 spotkania x 8 h + 16 h,

10 uczestniczek.

Warsztaty odbędą się w listopadzie na ternie Gminy Miedziana Góra.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zapewniamy poczęstunek. Nie zwracamy kosztów dojazdu.

Warunkiem uczestnictwa jest zakwalifikowanie się do projektu, w tym celu należy złożyć dokumenty rekrutacyjne: przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan lub zdjęcie podpisanego dokumentu, w terminie późniejszym wymagamy wersji papierowej), przesyłką pocztową lub złożyć w biurze LGD ul. Rudna 2, 26-085 Miedziana Góra, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 15:00; do dnia 31 października 2022 r. Decyduje data wpływu do biura LGD.

O uczestnictwie w warsztacie zdecyduje kolejność zgłoszeń na podstawie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej. Pierwszeństwo na liście podstawowej zakwalifikowanych Uczestników Projektu mają kandydaci którzy zadeklarują udział we wszystkich 3 warsztatach.

Informacji na temat projektu udzielane są pod nr telefonu 41 303 22 44 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt realizowany jest we współpracy LGD:

Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby – koordynator projektu,

Lokalna Grupa Działania„Dorzecze Bobrzy”

Lokalna Grupa Działania „Dolina Wełny”

Lokalna Grupa Działania „Ziemia Wąbrzeska”.

Projekt realizowany jest w ramach  środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach  Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, Poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy kobiety.doc)pobierz >>Formularz zgłoszeniowy 293 Kb
Pobierz plik (karta rekrutacyjna kobiety.doc)pobierz >>Karta rekrutacyjna310 Kb
Pobierz plik (oświadczenie o przetwarzaniu danych kobiety.doc)pobierz >>Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych295 Kb
Pobierz plik (regulamin kobiety.pdf)pobierz >>Regulamin projektu237 Kb