Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej szczegółów tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

Informacja

LOGOeds

Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw realizuje projekt „Zmiana na lepsze!”  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WŚ na lata 2014-2020.

Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw realizuje projekt „Zmiana na lepsze!”  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.Projekt realizowany na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.


Szanowni Państwo,

Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw realizuje projekt „Zmiana na lepsze!”  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WŚ na lata 2014-2020. W związku z tym zwracamy się do Państwa z  uprzejmą prośbą o zamieszczenie informacji o prowadzonej przez naszą Fundację rekrutacji na swojej stronie internetowej i tym samym wsparcie naszej inicjatywy. W załączniku znajdą Państwo plakat oraz ulotkę dotyczącą naszego projektu.

 Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych i biernych zawodowo powyżej 29 roku życia z terenu gmin: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Górna, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny i Kielce, należących do co najmniej jednej z następujących grup: osoby powyżej 50 roku życia, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami; osoby długotrwale bezrobotne; osoby o niskich kwalifikacjach.

Celem projektu jest zwiększenie aktywności oraz zdolności do podjęcia zatrudnienia osób znajdujących się w szczególnie niekorzystnej sytuacji i zamieszkujących teren KOF, poprzez realizację kompleksowego programu aktywizacji społeczno-zawodowej.

W ramach projektu uczestnicy zostaną objęci wsparciem w postaci diagnozy potrzeb, Indywidualnym Planem działania, pośrednictwem zawodowym, szkoleniami zawodowymi:

  • - Pracownik robót wykończeniowych z uprawnieniami energetycznymi
  • - Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej
  • - Spawacz metoda MAG

pośrednictwem pracy oraz stażami zawodowymi ze wsparciem adaptacyjnym.

Dodatkowo zapewniamy stypendium szkoleniowe, stypendium stażowe ,certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje, catering, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu.

Szczegółowe informacje można uzyskać  pod numerem 727 400 872 oraz na stronie

http://www.eds-fundacja.pl/projekty/zmiananalepsze/projekt.php

Proces rekrutacji będzie trwać w okresie 01.03.2017-31.08.2017r.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (ulotka-zmiana_na_lepsze_A5.pdf)pobierz >>Ulotka informacyjna971 Kb

Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy"

TopDesktop version